portal-grunex-porada-turnaj-ve-strilecce-doom-o-15-000-korun
PCTuning Novinka

Portál Grunex pořádá turnaj ve střílečce Doom o 15 000 korun

mirek-koci
Mirek Kočí
30. 5. 2016 14:00 Sdílej:

Herní portál Grunex pořádá historicky první online turnaj pro české a slovenské hráče ve hře Doom (2016). Kvalifikace o postup do velkého finále o 15 000 korun proběhne již tuto sobotu, tedy 4. června, a zúčastnit se jí může každý na základě webové registrace.

Reklama
Reklama

Legendární rychlá střílečka Doom se dočkala již svého čtvrtého pokračování, které bylo netrpělivě očekáváno fanoušky z celého světa. A hned vzápětí mají možnost příznivci této populární kompetitivní akce poměřit své síly v rámci prvního česko-slovenského online turnaje o finanční výhry v hodnotě 15 000 korun.

První kvalifikace proběhla již minulý týden. Do druhé, která proběhne v sobotu od 18 hodin, se může zdarma přihlásit každý prostřednictvím portálu grunex.com. Nejlepší čtyři hráči z každé kvalifikace postoupí do velkého finále, konaného 12. června, kde si mezi sebe rozdělí finanční odměnu.

V rámci doprovodné akce, za spolupráce s prodejcem CZC.cz, je přitom možno také získat nový Doom se slevou 100 korun.

Zdroj: Grunex

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning