potvrzeno-huawei-predstavi-telefony-p30-a-p30-koncem-brezna
Novinka Potvrzeno! Huawei představí telefony P30 a P30 koncem března

Potvrzeno! Huawei představí telefony P30 a P30 koncem března

Mirek Kočí

Mirek Kočí

20. 2. 2019 13:30 1

Smartphony P30 a P30 Pro, které by měly nabídnout fantastický fotoaparát, se představí koncem března. Tisková konference se uskuteční v Paříži. Huawei na premiéru upozornil v oficiální pozvánce.

Reklama

Speciální mediální událost se odehraje ve francouzské metropoli v úterý 26. března. Huawei v pozvánce tvrdí, že smartphony řady P30 budou přepisovat pravidla. Řeč není o ničem jiném, než o schopnostech novinek (nejen) v oblasti fotografického zoomu, tedy přibližování.

Z dřívějších zpráv víme, že přinejmenším vrcholné provedení P30 Pro by mělo přinést až desetinásobný bezztrátový zoom. Huawie zřejmě využije tzv. periskopický objektiv (v těle telefonu bude senzor položen nastojato a totéž se bude týkat i objektivu, který bude procházet tělem smartphonu a světlo do něj bude procházet díky jeho zalomení v optickém hranolu).

Potvrzeno! Huawei představí telefony P30 a P30 koncem března
i Zdroj: PCTuning.cz

Po vzoru aktuálního top modelu Mate 20 Pro oba nové telefony budou disponovat čtečkou otisků prstů v displeji, takže dotykový panel bude přes celou jejich čelní stranu. Takzvaný notch nahraní centrálně umístěný kapkovitý výřez.

Ve špičkových smartphonech má tikat výkonný procesor Kirin 980 a společnost mu udělají 8 GB operační paměti a 128/256 GB úložiště. Na čelní straně Huaweie P30 najdeme 6,1palcový displej, zatímco P30 Pro bude rozměrově o něco větší a to kvůli nasazení 6,5palcového zobrazovače.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama