predpokladany-prodej-iphonu-5-v-cechach-a-na-slovensku
Apple Novinka Předpokládaný prodej iPhonu 5 v Čechách a na Slovensku

Předpokládaný prodej iPhonu 5 v Čechách a na Slovensku

Mirek Kočí

Mirek Kočí

24. 8. 2012 12:00 2

Podívejte se na stručný přehled založený na zkušenostech a zažitých pravidlech z minulých let, který sestavil server Appadvice.

Reklama
Předpokládaný prodej iPhonu 5 v Čechách a na Slovensku
i Zdroj: PCTuning.cz

12. září

Zatímco Apple dosud stále neoznámil, kdy bude nový iPhone uveden, přední technologické servery vzaly datum 12. září za své. Podle nich bude šestá generace nejpopulárnějšího smartphonu na světě představena právě v tento den. Keynote by se měla znovu konat v San Franciscu v Yerba Buena centru. Vedle iPhonu by mohlo dojít i na představení iPadu Mini a také nové verze iOS s pořadovým číslem šest. 12. září se také pravděpodobně stane dnem, kdy budou na nový iPhone zahájeny předobjednávky, přinejmenším v USA.

21. září

V tento den se nový iPhone začne prodávat ve Spojených státech amerických a dalších šesti zemích. Obvykle se vždy jednalo o Austrálii, Kanadu, Francii, Německo, Japonsko a Velkou Británii.

5. října

Za další dva týdny se prodej rozšíří do dalších 22 zemí. Na své si přijdou i Češi a Slováci. Kromě nich si nový jablečný klenot budou moci zakoupit lidé v Rakousku, Belgii, Dánsku, Estonsku, Finsku, Maďarsku, Irsku, Itálii, Litvě, Lichtenštejnsku, Lucembursku, Lotyšsku, Mexiku, Nizozemí, Norsku, Singapuru, Slovinsku, Španělsku, Švédsku a Švýcarsku.

19. října

iPhone začnou nabízet i obchody v Albánii, Arménii, Bulharsku, Salvádoru, Řecku, Guatemale, Hong Kongu, Maltě, Černé Hoře, Novém Zélandu, Panamě, Polsku, Portugalsku, Rumunsku a Jižní Koreji.

Čína

Zatím je velkou neznámou, kdy se horká novinka začne prodávat v nejlidnatější zemi světa. Naposledy to Applu trvalo tři měsíce, než iPhone 4S přinesl i tamním zákazníkům. V případě nového modelu očekáváme, že se původní tříměsíční doba zkrátí minimálně na polovinu.

Zdroj: Appadvice

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama