prekvapi-chystane-lg-g4-vetsim-displejem
Novinka Překvapí chystané LG G4 větším displejem?

Překvapí chystané LG G4 větším displejem?

Mirek Kočí

Mirek Kočí

18. 3. 2015 11:15 2

Podle dřívějších zpráv měl být superandroid LG G4 osazen displejem s úhlopříčkou 5,5 palce. Vše bude ale možná nakonec jinak. Nové informace naznačují, že obrazovka nového top modelu trochu povyroste.

Reklama

LG sklidilo se smartphonem G3 velký úspěch a zopakovat ho bude chtít i s připravovaným nástupcem. Ten by měl být představen během dubna. Chystaná novinka má navazovat na loňský model, který byl pro firmu vstupenkou do nejvyšší ligy. LG G4 tak bude patřit mezi top smartphony.

Výrobce opět použije zobrazovač s ultravysokým rozlišením QHD, tedy 2 560 × 1 440 obrazových bodů. Až dosud se na základě různých spekulací věřilo, že displej bude mít úhlopříčku 5,5 palce a tedy stejnou velikost, jako u modelu G3. Twitterový účet @onleaks nyní ale přišel se zprávou, že displej mírně povyroste na úhlopříčku 5,6 palce.

Tradiční konstrukční filozofii si chystané LG zřejmě ponechá, na zádech telefonu tak opět najdeme dvě tlačítka. Hlavní fotoaparát by měl být šestnáctimegapixelový. Chybět nemá dvojitý LED blesk a laserové ostření. O svižný provoz smartphonu se postará procesor Qualcomm Snapdragon 810 společně se 3 GB RAM.

LG má s top modelem G4 velkém plány. Podle serveru Korea Times chce jen do konce roku prodat přes 10 milionů kusů nového špičkového telefonu.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama