prezident-xiaomi-potvrdil-prichod-mi-10-pro
PCTuning Novinka

Prezident Xiaomi potvrdil příchod Mi 10 Pro

mirek-koci
Mirek Kočí
3. 12. 2019 21:30 Sdílej:

Společnost Xiaomi připravuje následovníka velmi populárního modelu Mi 9, od jehož uvedení na trh uběhl už téměř rok. Brzy bychom se tak měli dočkat chytrého telefonu Mi 10 Pro, který naváže na model Mi 9 Pro 5G. V diskuzi na sociální službě Weibo na to upozornil sám spoluzakladatel Xiaomi Lin Bin.

Reklama
Reklama

O výbavě samotného telefonu toho na veřejnost zatím mnoho neuniklo. Z dřívějších zpráv víme, že by měl přinést zbrusu novou čipovou sadu Snapdragon 865 od společnosti Qualcomm a po vzoru modelu Mi Note 10 také fotoaparát s rozlišením 108 megapixelů. Chybět dále nemá ani uživatelské prostředí MIUI 11 naroubované na operačním systému Android 10 a ultrarychlé dobíjení baterie s výkonem až 66 wattů.

Kdy Xiaomi Mi 10 Pro představí je nicméně stále ve hvězdách. Příliš by nás však nepřekvapilo, kdyby se tak stalo ještě letos nebo nejpozději začátkem následujícího roku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning