pri-nakupu-huawei-p30-pro-dostanete-chytre-hodinky-zdarma
PCTuning Novinka

Při nákupu Huawei P30 (Pro) dostanete chytré hodinky zdarma

mirek-koci
Mirek Kočí
17. 3. 2019 17:45 Sdílej:

Prodej nových vlajkových modelů doprovodí připravovaná akcí, v rámci které výrobce zájemcům o smartphony P30 a P30 Pro nadělí chytré hodinky Watch GT zdarma. Dárek dostane každý, kdo učiní objednávku od 26. března do 2. dubna. O úmyslech společnosti Huawei již dříve informovala zahraniční média.

Reklama
Reklama

Do premiéry chytrých telefonů Huawei P30 a P30 Pro zbývá něco málo přes týden a pokud o nákupu některé z novinek uvažujete, jistě vás potěší chystaná akce, díky které získáte zdarma chytré hodinky Watch GT v hodnotě 5 690 Kč. A to není vše.

Když svůj nový telefon zaregistrujete od 26.3 do 15.4 v aplikaci HiCare, nabídne vám Huawei další bonusy – bezplatnou výměnu displeje během prvních tří měsíců a akce zmiňuje i bezdrátový reproduktor CM51. Při registraci e-mailu pro odběr newsletteru obdržíte navíc i 50% slevový kód na nákup značkového příslušenství.

Připravovaná akce je součástí širšího plánu – Huawei totiž chystá spuštění provozu svého českého oficiálního internetového obchodu (najdete ho na adrese zde), kde bude nabízet svoje produkty a příslušenství.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning