prihlaste-se-do-testovani-honoru-10x-lite-cas-mate-ale-jen-do-pulnoci
Novinka Přihlaste se do testování Honoru 10X Lite. Čas máte ale jen do půlnoci

Přihlaste se do testování Honoru 10X Lite. Čas máte ale jen do půlnoci

Mirek Kočí

Mirek Kočí

9. 11. 2020 18:09

Dnes se uzavírají přihlášky do programu testerů, kteří si s předstihem mohou vyzkoušet nový smartphone Honor 10X Lite. Výrobce hledá až 15 testerů. Kromě pěkných odměn, mezi kterými najdeme například výkonnou powerbanku nebo gamer booster pro ještě lepší hraní na mobilu, získají vybraní šťastlivci také slevový voucher v hodnotě jednoho tisíce korun právě na nákup nového 10X Lite.

Reklama

Připomeňme si výbavu nového smartphonu od Honoru. 10X Lite zaujme velkým jemným IPS LCD displejem s Full HD+ rozlišením 2 400 × 1 800 pixelů, který nepatrně narušuje v horní části vycentrovaný průstřel na 8Mpx selfie kamerku. Pohonnou jednotkou je v tomto případě osmijádrový čipset Kirin 710A doplněný o 4 GB RAM a 128GB vnitřní úložiště, které lze dále rozšířit pomocí externích karet.

Telefon zaujme i vysokokapacitní 5 000mAh baterií s podporou rychlého 22,5W dobíjení a čtveřicí fotoaparátů na zadní straně: je tu velký primární 48Mpx senzor s velmi slušnou clonou f/1.8, hned v závěsu je 8MPx ultraširokáč se záběrem až 120° a úplně poslední je 2Mpx hloubkový a 2Mpx makro snímač. Pokud jde o prostředí, čeká na vás nadstavba Magic UI 3.1 postavená na Androidu 10.

Závěrem dodejme, že Honor 10X Lite jde do prodeje už 16. listopadu. Dostupný bude v černé, zelené a stříbrné barvě. Do testování se můžete přohlásit zde.

Přihlaste se do testování Honoru 10X Lite. Čas máte ale jen do půlnoci
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama