prijdte-se-podivat-na-1-veletrh-pocitacovych-her-game-expo
PCTuning Novinka

Přijďte se podívat na 1. veletrh počítačových her Game Expo

Mirek Kočí
Mirek Kočí
23. 10. 2012 07:00 3 Sdílej:

Od 25. do 28. října 2012 na pražském Holešovickém výstavišti proběhne první veletrh počítačových her Game Expo, na který vás srdečně zveme! Na Game Expu se můžete těšit na nejnovější konzolové a počítačové hry. Ještě před termínem vydání si budete moct exkluzivně zahrát řadu nových her, jako třeba očekávanou akční pecku Far Cry 3. V rámci veletrhu proběhne také finále soutěže počítačových turnajů BenQ Grunex Challenge, ve které čeští hráči bojují o ceny za necelých 200 tisíc korun!

Reklama
Reklama

Pro diváky bude připraven na hlavním podiu BenQ Grunex Challenge bohatý doprovodný program. Těšit se můžete například na přetaktování procesorů v podání redaktorů PCT. Dočkáte se také řady přednášek s herní tématikou, workshopů s vývojáři her, rozhovorů s osobnostni herní branže a řadou dalšího. Na své si přijdou také fanoušci hardwaru, protože na Game Expu si budete moct vyzkoušet nejnovější ultrabooky společnosti Intel, herní monitory BenQ, herní počítače HAL3000 nebo třeba notebooky MSI GT70.

Soutěž BenQ Grunex Challenge se skládá ze 4 počítačových turnajů:

  • HAL3000 Call of Duty 4 turnaj (populární akční hra z moderní války)
  • Intel Starcraft 2 turnaj (světově nejhranější strategická hra)
  • Big Shock! FIFA 13 turnaj (nejnovější díl fotbalového simulátoru)
  • MSI Battlefield 3 (nejprodávanější akční hra v ČR z moderní války)

Moderátory akce bude duo s přezdívkami Fiola a Gelu, které můžete znát z televizního pořadu Indian, který běží na televizích Metropol a nová TV Pětka. Ti se postarají o přísun pořádné atmosféry.

Přijďte se podívat, pobavit se a zahrát si nové hry na veletrh Game Expo, který proběhne na pražském Holešovickém výstavišti od 25. do 28. října 2012. PCtuning u toho rozhodně nebude chybět. Více informací získáte na této adrese.

A pokud se nebudete moci zúčastnit? Nevadí, od čtvrtka do neděle sledujte přímý přenos na oficiálním webu Grunexu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning