pripravuje-se-2-2gb-ram-od-ocz
Novinka Připravuje se 2*2GB RAM od OCZ

Připravuje se 2*2GB RAM od OCZ

Jaroslav Lexa

Jaroslav Lexa

27. 3. 2006 00:00 12

Pokud se poštěstí, příští rok bychom se měli dočkat dlouho očekávaného OS Windows Vista. Bezpochyby to bude velký žrout paměti a hry si také vezmou své. Novým produktem od OCZ by se  základní desky měli dostat na výkonnostní strop v pouhých dvou slotech.

Reklama
Připravuje se 2*2GB RAM od OCZ
i Zdroj: PCTuning.cz

Ilustrativní foto

 

CEO společnosti OCZ Ryan Petersen oznámil, že firma se blíží vydání operační paměti 2*2GB. Jak jistě víte, je to horní strop pro desky osobních počítačů. Zástupci firmy OCZ jsou totiž přesvědčeni, že na solidní výkon na Vistě bude potřeba 2GB paměti, ti náročnější budou pochopitelně vyžadovat více.

Je jasné, že Vista poběží i na méně výkonných stanicích. Pro chod bude postačovat nejen 1GB, ale snad dokonce i 512MB RAM. V blízké budoucnosti nás opět čekají velké věci. Majitelé nejvýkonnějších sestav, si určitě do svého počítače budou chtít pořídit paměti těchto kvalit. Ryan Petersen nás bohužel "ušetřil" důležitých parametrů jako jsou latence a frekvence pamětí.

V podstatě už dnes není problém osadit si počítač 4GB pamětí, problémem je vyšší latence u duálního zapojení. Jsem ale velmi zvědav, jaké výkonnostní výhody budou z těchto paměti plynout.

Podle guru3d.com

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama