pristi-mesic-dorazi-odnimatelny-notebook-portege-x30t
Novinka Příští měsíc dorazí odnímatelný notebook Portégé X30T

Příští měsíc dorazí odnímatelný notebook Portégé X30T

Mirek Kočí

Mirek Kočí

28. 11. 2018 17:30

Toshiba oznamuje, že na přelomu roku představí poprvé na našem trhu nejnovější profesionální oddělitelný notebook „dva v jednom“ nové generace, Portégé X30T-E. Jeho dotykový antireflexní Full HD displej o úhlopříčce 13,3 palce je chráněn vrstvou Corning Glass a umožňuje komfortní psaní perem vybavený technologií Wacom AES 2.0.

Reklama

Lehký přístroj charakterizuje výkon osmé generace procesorů Intel Core, rychlý SSD, podsvícená klávesnice plné velikosti, více než patnáctihodinová výdrž na baterie, množství portů v plné velikosti a možnost použití v podobě odděleného tabletu s operačním systémem Windows 10 Pro. To vše doplňuje několik úrovní zabezpečení proti zneužití dat a odolné provedení, které bylo ověřeno dvěma nezávislými zkouškami. Notebook splňuje vojenské normy MIL STD 810G a v nezávislém zkušebním ústavu TÜV Rheinland Institute prošel prověrkou H.A.L.T. (Highly Accelerated Life Test), která simuluje tříleté intenzivní používání.

Všechny výpočetní prvky přístroje jsou vestavěny do oddělitelné displejové části, což umožňuje několik možností jeho využití. Samotný tablet poskytuje plný výkon a je vybaven praktickým stojánkem. Váží pouze 799 gramů, má vestavěnu čtečku otisků prstů, port USB-C a v závislosti na konfiguraci také LTE modem či čtečku Smart Card.

Příští měsíc dorazí odnímatelný notebook Portégé X30T
i Zdroj: PCTuning.cz

Po zamčení do dokovací stanice získá uživatel plnohodnotný profesionální notebook odpovídající firemním nárokům s celkovou výdrží na baterie až 15,5 hodiny. V těle dokovací stanice jsou kromě podsvícené klávesnice, touchpadu a druhé baterie, vestavěna rozhraní HDMI, RGB, LAN, dále USB Type-C, dva porty USB 3.0 Type-A, audio konektory a zámek Kensington. V této konfiguraci má notebook hmotnost 1,39 kilogramu.

Poslední možností je kombinace tabletu a samostatně prodejné cestovní klávesnice bez vestavěné baterie a portů. Hmotnost tohoto řešení je 1,18 kilogramu při tloušťce 15 mm.

První konfigurace na našem trhu

Na přelomu roku se na náš trh dostanou první dvě konfigurace tohoto notebooku. Základním modelem je Portégé X30T-E-143 s procesorem Intel Core i5, 8 GB RAM a SSD s kapacitou 256 GB. Vrchol nabídky bude tvořit Portégé X30T-E-1F0 s LTE modemem, který pohání Core i7 s podporou 16 GB RAM a 512GB SSD. Oba přístroje jsou vybaveny perem Wacom. Uvedené notebooky budou na našem trhu k dostání za koncovou doporučenou cenu 47 500 Kč a 67 000 Kč.

Příští měsíc dorazí odnímatelný notebook Portégé X30T
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama