razer-vydava-mechanickou-klavesnici-blackwidow-v-edici-counter-logic
PCTuning Novinka

Razer vydává mechanickou klávesnici BlackWidow v edici Counter Logic

Ondřej Štěpánek
Ondřej Štěpánek
20. 8. 2014 11:00 5 Sdílej:

Pokud jste fanoušky progamingového týmu Counter Logic (CLG) možná by Vás mohla zaujmout nová nabídka společnosti Razer, kterou je herní klávesnice BlackWidow v edici Counter Logic.  

Reklama
Reklama

Tato edice vychází z mechanické herní klávesnici Razer BlackWidow Ultimate Stealth (2014), která je vyvedena v barvách a s motivem profesionálního hráčského týmu Counter Logic. Klávesnice je vybavena mechanickými spínači s nutnou silou stisku 45 g, které pro Razer vyrábí čínská firma Kailh. Jedná se prakticky o kopii spínačů Cherry MX Brown. Razer slibuje, že by jejich životnost měla dosahovat až 60 milionů úhozů stejně jako u spínačů od Cherry.  

Klávesnice má rozměry 475 × 171 × 20 mm a má tradiční rozložení plus pětici makro kláves na levé straně. Makra lze na klávesy nahrávat také tzv. on-the-fly, tedy bez přerušení hraní. Všechny klávesy jsou podsvícené bílými LED diodami. Mezi dalšími funkcemi nalezneme například anti-ghosting technologii 10 key roll-over, která umožňuje stisknutí a zaznamenání až 10 kláves naráz. Klávesnice pracuje na frekvenci 1000 Hz, tudíž bychom se měli dočkat také doby odezvy 1 ms. 

Pro připojení využívá klávesnice opletený USB kabel. Na jejím těle nalezneme jeden port USB a audio konektory pro připojení headsetu. Cena Razer BlackWidow Counter Logic Edition byla stanovena na 149,99 € (4 200 Kč).

Zdroj: 1, 2

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning