realme-je-v-prvni-petce-nejuspesnejsich-vyrobcu-v-cr
Apple Novinka Realme je v první pětce nejúspěšnějších výrobců v ČR

Realme je v první pětce nejúspěšnějších výrobců v ČR

Mirek Kočí

Mirek Kočí

7. 5. 2021 19:45 1

Producent chytrých mobilních telefonů Realme pokračuje v úspěšném tažení. Za 12 měsíců od vstupu na český trh se vypracoval do TOP 4 nejdodávanějších značek u nás a dle dat výzkumné společnosti Canalys, když vykázal ohromující meziroční nárůst o 4 104 procent. Značce se daří i v Řecku a ve Slovinsku.

Reklama

Během pouhého roku působení na českém trhu představilo realme 13 smartphonů, které pronikly do nabídky téměř všech mainstreamových prodejců, jako jsou Alza, CZC nebo Datart. Telefony mají v nabídce i operátoři Vodafone a O2. Vlajkovou lodí značky je realme X 50 Pro 5G, další z modelů X3 SuperZoom jako první na světě nabídl „Starry Mode“ pro fotografování noční oblohy.

„Pro zákazníky je důležitá i záruka kvality a spolehlivosti. Proto se realme spojilo s TÜV Rheinland a představilo certifikát TÜV Rheinland High Reliability založený na tříletém životním cyklu telefonu. Jako první tuto certifikaci obdržely smartphony realme C21 a C25,“ řekla Kateřina Vymazalová, šéfka komunikace realme v Česku, na Slovensku a Maďarsku.

V České republice je jedničkou společnost Samsung. Následují Xiaomi, Apple a Realme. První pětku nejúspěšnějších výrobců uzavírá Huawei.

Realme je v první pětce nejúspěšnějších výrobců v ČR
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama