Realme Pad zaútočí cenou i líbivým designem
Novinka Realme Pad zaútočí cenou i líbivým designem

Realme Pad zaútočí cenou i líbivým designem

Mirek Kočí

Mirek Kočí

11. 9. 2021 18:00

Čínské Realme představilo svůj první tablet. Novinka bude na trhu známá jako Realme Pad, přičemž mezi její přednosti patří design a nízká cena. Plusem je především kovová unibody konstrukce o tloušťce 6,9 ​​mm při hmotnosti pouhých 440 gramů.

Reklama
Reklama

Realme Pad přináší 10,4palcový IPS displej s WUXGA + rozlišením (2 000 ×  1200 pixelů), který pokrývá 82,5% přední strany tabletu. V útrobách najdeme čipset MediaTek Helio G80, párovaný s maximálně 4GB operační pamětí a 64 GB rozšiřitelného prostoru (pomocí microSD karty).

Dále ve výbavěnajdeme dva osmimegapixelové fotoaparáty, čtveřici reproduktory s podporou Dolby Atmos, či volitelně mobilní konektivitu LTE. Energii Realme Padu dodává 7 100mAh baterie s podporou 18W nabíjení. Tablet běží na Androidu 11 s uživatelským prostředím Realme UI for Pad.

Realme Pad
Realme Pad

Nový Realme Pad se bude nabízet v barvách Real Grey a Real Gold, přičemž ceny se mají pohybovat od zhruba 160 do 200 eur podle verze. Prodej odstartuje v polovině září.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning