rockstar-odhalil-datum-vydani-grand-theft-auto-v-pro-pc-xbox-one-a-ps4
Novinka Rockstar odhalil datum vydání Grand Theft Auto V pro PC, Xbox One a PS4

Rockstar odhalil datum vydání Grand Theft Auto V pro PC, Xbox One a PS4

Ondřej Štěpánek

Ondřej Štěpánek

13. 9. 2014 08:00 10

Herní vývojářské studio Rockstar Games zveřejnilo datum, kdy na pulty obchodů dorazí pátý díl série Grand Theft Auto (GTA) pro herní konzole Xbox One a PlayStation 4 a PC.

Reklama

V novém provedení posledního dílu této populární herní série bychom se měli dočkat nových vizuálních efektů, musíme tedy počítat s větší hardwarovou náročností. Těšit se můžeme na zbrusu nový systém zeleně, divokou zvěř, hustší provoz a podrobnější vizuální prvky s bohatšími texturami. Realističtější by pak mělo být také poškozování objektů včetně aut a změn se v neposlední řadě dočkal i systém počasí.  

Rockstar odhalil datum vydání Grand Theft Auto V pro PC, Xbox One a PS4
i Zdroj: PCTuning.cz

 

Aby nebyli ošizeni ani uživatelé se staršími konzolemi Xbox 360 a PlayStation 3, nabídne Rockstar nový obsah i pro ně. Nový obsah bude zahrnovat řadu nových zbraní, vozidel a aktivit. Přidáno bude také 100 nových skladeb a 17 rozhlasových stanic. Pro zákazníky, kteří si budou muset počkat na PC verzi, nabízí Rockstar speciální akci, v níž si hru můžete předobjednat a dostanete k ní in-game kredit 1 000 000 $.

;

Verze pro herní konzole dorazí na trh ještě letos a to konkrétně 18. listopadu. Na verzi pro PC s operačním systémem Windows si budeme muset počkat až do 27. ledna 2015.

Zdroj: NextPowerUp

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama