runic-games-torchlight-2-vyjde-20-zari
Novinka Runic Games - Torchlight 2 vyjde 20. září

Runic Games - Torchlight 2 vyjde 20. září

Jaroslav Lexa

Jaroslav Lexa

1. 9. 2012 16:00 3

Hack & Slash akční RPG od bývalých členů Blizzard North, skutečných tvůrců prvních dvou dílů Diabla, má konečně oficiální datum vydání.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
16
Reklama

První Torchlight, který vyšel v roce 2009 je z pohledu herní branže už poněkud vousatý. Další díl měl původně vyjít už mnohem dříve, naposledy tvůrci plánovali uvedení v červnu. Nicméně kvůli dolaďování herního obsahu se distribuce protáhla. Fanoušci to vývojářům jistě rádi odpustí, Torchlight 2 má oproti prvnímu dílu mnohem více herního obsahu:

Runic Games - Torchlight 2 vyjde 20. září
i Zdroj: PCTuning.cz

 

K oznámení došlo na oficiálním foru Runic Games prsty Travise Baldreeho. Ten nadšeně oznámil klíčové datum 20. září a také to, že se na zítřek chystá důstojnější oznámení této šťastné noviny široké veřejnosti. K tomu má posloužit právě probíhající PAX Prime v USA.

Nicméně do této doby internet o takové události mlčí a nám tak nezbývá než věřit předchozí zprávě. Jako malou satisfakci berte video výše.

Zdroj: tomshardware

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama