samsung-doda-nadstavbu-one-ui-3-0-na-temer-stovku-zarizeni
PCTuning Novinka

Samsung dodá nadstavbu One UI 3.0 na téměř stovku zařízení

Mirek Kočí
Mirek Kočí
12. 11. 2020 10:55 Sdílej:

V současné době Samsung aktualizuje vybrané telefony na verzi uživatelského prostředí One UI s číslem 2.5, už brzy by měl ale oficiálně představit třetí generaci své nadstavby a rovnou ji také začít distribuovat na některá zařízení. Alespoň to tvrdí dobře informavaný uživatel Twitteru s přezdívkou @TheGalox.

Reklama
Reklama

V současné době Samsung One UI 3.0 testuje na modelech z řad Galaxy S20 a Note 20. Je tedy téměř stoprocentní, že právě tyto smartphony dostanou aktualizaci jako první. Dále by měly následovat loňské topmodely plus další ze sérií střední třídy.

Předběžný seznam telefonů, které „trojkové“ One UI dostanou, čítá téměř stovku telefonů a tabletů. Samozřejmě že i tentokrát bude platit, že čím levnější a starší zařízení, tak tím se bude protahovat doba, než update obdží.

Vy, naši čtenáři, se každopádně můžete spolehnout na to, že jakmile se někde něco objeví a bude k dispozici oficiální seznam aktualizací na nejnovější One UI 3.0, budete to vědět jako první.

These are the 90 Samsung devices getting One Ui 3: pic.twitter.com/OCDq9vG6sc

— Anthony (@TheGalox_) November 8, 2020
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning