samsung-galaxy-fit-e-jde-dnes-do-prodeje-prijde-na-999-kc
Novinka Samsung Galaxy Fit e jde dnes do prodeje, přijde na 999 Kč

Samsung Galaxy Fit e jde dnes do prodeje, přijde na 999 Kč

Mirek Kočí

Mirek Kočí

3. 5. 2019 15:00 1

Samsung zahájil prodej sportovního náramku Galaxy Fit e. Dle výrobce je díky lehké konstrukci a silikonovému řemínku ideální volbou pro každého, kdo žije aktivním životním stylem. Je určený pro všechny typy sportovních nadšenců, od příležitostných běžců až po profesionální sportovce.

Reklama

Náramek s monochromatickým PMOLED displejem s rozlišením 64 × 128 px začne automaticky sledovat vaši aktivitu, když se věnujete chůzi, běhu, veslování, cvičíte na eliptickém trenažéru nebo zahájíte jiné cvičení. V aplikaci Samsung Health můžete také ručně vybrat některou z více než 90 přednastavených aktivit, a Galaxy Fit e ji začne automaticky sledovat. Dík vylepšené analýze spánku a chytrému zvládání stresu můžete sledovat vaši tělesnou i duševní pohodu v kteroukoli denní či noční hodinu.

Galaxy Fit e vás upozorní na příchozí hovor a zprávu a samozřejmě na svém displeji zobrazí i další užitečné informace přímo z vašeho telefonu – např. budíky, kalendář nebo předpověď počasí – to vše, aniž byste se museli smartphonu dotknout. Náramek je zároveň voděodolný až do tlaku 5 ATM, takže si ho můžete bez problému ponechat na ruce, když jdete do sprchy a do bazénu.

Samsung Galaxy Fit e jde dnes do prodeje, přijde na 999 Kč
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama