samsung-galaxy-j5-zname-finalni-specifikace
Novinka Samsung Galaxy J5: Známe finální specifikace

Samsung Galaxy J5: Známe finální specifikace

Mirek Kočí

Mirek Kočí

16. 6. 2015 20:30

Nabídka společnosti Samsung se už brzy rozroste o další chytrý telefon. Půjde o Galaxy J5 s tradičním designem se zaobleným plastovým krytem a ústředním mechanickým tlačítkem pod displejem.

Reklama

Nová základní řada smartphonů Samsung zatím zahrnuje jen model J1. Brzy se však rozroste o dva další modely s velkými displeji. Jedním z nich bude i Galaxy J5, jehož nové snímky a výbavu nyní odhalil server sammobile.com.

Galaxy J5 má pětipalcový TFT displej s HD rozlišením 1 280 × 720 obrazových bodů. Vzhledem k rozměrům tedy nelze očekávat špičkovou jemnost. Čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 410 běží na taktu 1,2 GHz. Operační paměť má kapacitu 1,5 GB, ta uživatelská pak 8 GB a je rozšířitelná pomocí paměťovek.

Smartphone má při tloušťce 8,5 milimetru baterii s kapacitou 2 600 mAh. V zadní části je umístěna čočka fotoaparátu s rozlišením osm megapixelů, přední kamerka je pětimegapixelová. Galaxy J5 běží na Androidu 5.1 Lollipop s tradiční nadstavbou jihokorejského výrobce TouchWiz. Cena ani dostupnost Samsungu Galaxy J5 zatím nebyly zveřejněny, jakmile se tyto informace dozvíme, okamžitě vám dáme vědět.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama