samsung-galaxy-note-10-bude-skvely-ale-hodne-drahy-smartphone
Novinka Samsung Galaxy Note 10 bude skvělý, ale hodně drahý smartphone

Samsung Galaxy Note 10 bude skvělý, ale hodně drahý smartphone

Mirek Kočí

Mirek Kočí

9. 6. 2019 18:30

Již za několik měsíců se dočkáme premiéry nejlepšího Samsungu pro letošní rok, phabletu Galaxy Note10. Jubilejní model nabídne vůbec to nejlepší a tomu bude pochopitelně odpovídat i cena. Podle ruského serveru hi-tech.ru se má Note 10 prodávat za částku mezi 1 100 až 1 200 euro (zhruba 28 200 až 31 000 korun). Bohužel nevíme, jestli jde o spekulovanou cenu základního modelu, nebo varianty s podporou 5G. 

Reklama
Reklama

Z dostupných zpráv víme, že „desítka“ přinese nepatrně přepracovaný design a mírně zaoblený displej téměř přes celou čelní stranu. Polud budeme věřit renderům, tak celistvá plocha bude narušena pouze malým otvorem pro selfie kamerku, která bude umístěna uprostřed v horní části displeje.

Zadní strana pak bude patřit obdélníkového fotomodulu s čtveřicí čoček. Podobné řešení Samsung využil již v případě modelu Galaxy A9. Součástí výbavy má být i baterie s kapacitou 4 300 mAh a podporou rychlého dobíjení a čipová sada Snapdragon 855/Exynos 9820. Očekávat můžeme i dostatek operační paměti (8 GB) a přinejmenším 128GB interní úložiště pro data a operační systém Android.

Samsung Galaxy Note 10 bude skvělý, ale hodně drahý smartphone

Samsung Galaxy Note 10 bude skvělý, ale hodně drahý smartphone

Zdroj

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning