samsung-galaxy-s5-za-mene-nez-10-000-kc-vime-kde-ho-koupite
Novinka Samsung Galaxy S5 za méně než 10 000 Kč? Víme, kde ho koupíte

Samsung Galaxy S5 za méně než 10 000 Kč? Víme, kde ho koupíte

Mirek Kočí

Mirek Kočí

22. 9. 2014 14:00 18

Pro všechny, kteří si chystají zakoupit mobilní telefon, tablet či jejich příslušenství, připravil Samsung speciální akci v podobě 30% slevy. Akce poběží od čtvrtka 25. září do soboty 27. září ve značkových prodejnách Samsung.

Reklama

„Rádi bychom touto formou s našimi zákazníky oslavili pětileté výročí od otevření prvních Samsung značkových prodejen v České republice. Nabídku jsme neomezili jen na mobilní telefony, takže si zájemci mohou se slevou zakoupit také tablety, hodinky, náramky a jejich příslušenství,“ vysvětluje důvod akce Sabina Coufalová, Key account manager IM divize společnosti Samsung.

Nabídka se vztahuje na celý sortiment mobilních produktů – tedy smartphony, tablety, hodinky a náramky z řady Gear, tablety a příslušenství, s výjimkou mobilů Galaxy Alpha, GalaxyS5 mini a celý sortiment paměťových karet (na tyto modely se sleva 30% nevztahuje). Každý zákazník může v rámci nabídky zakoupit jeden kus mobilního telefonu, jeden kus tabletu a dva kusy příslušenství. Akce platí pouze na zboží, které je na prodejně skladem.

Kompletní seznam Samsung značkových prodejen včetně otevírací doby je dostupný zde.

Zájemci o GalaxyS5 mohou navíc 30% slevu zkombinovat s cash back programem a získat tak nejvyšší model za necelých 10 000 Kč. K využití cash back nabídky při koupi GALAXY S5 stačí, aby se zákazník po nákupu zaregistroval na webových stránkách www.samsung-bonus.eu, vyplnil výrobní číslo zakoupeného přístroje a nahrál kopii účtenky. Akce platí do vyprodání zásob na prodejně. Akce platí v sedmi značkových prodejnách Samsung v České republice:

  • Centrum Černý Most – Samsung značková prodejna
  • OC Chodov – Samsung značková prodejna
  • OC Nový Smíchov – Samsung značková prodejna
  • OC Palladium – Samsung značková prodejna
  • OC Olympia – Samsung značková prodejna
  • OC Šantovka – Samsung značková prodejna
  • OC Forum Liberec – Samsung značková prodejna

Zdroj: Samsung TZ

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama