samsung-ma-nejlehci-3d-bryle-na-svete
PCTuning Novinka

Samsung má nejlehčí 3D brýle na světě

mirek-koci
Mirek Kočí
6. 1. 2011 15:35 5 Sdílej:

Pro lidi s vadou zraku jsou k dispozici i speciální výměnné dioptrické čočky. 

Reklama
Reklama

Nutnost používat u 3D televizoru aktivní 3D brýle zřejmě nadchne málokoho a tak není divu, že výrobci se snaží vyrobit co nejlehčí a zároveň i nejpohodlnější brýle. Jihokorejský koncern Samsung Electronics nyní ve spolupráci s designery Silhouette představil model SSG-3700CR s hmotností pouhých 28 gramů, kdy největší zátěž inteligentně rozložil do partií za uši, a tak zamezil tomu, aby brýle nepříjemně tlačily na nos. Ve srovnání s předchozím modelem došlo k redukci hmotnosti až o 25 procent.

Samsung uvádí, že vylepšení doznal i kontrastní poměr a myšleno bylo na ty, kteří jsou nuceni nosit dioptrické brýle. U tohoto modelu lze doobjednat speciální dioptrické čočky, čímž odpadne nepříjemnost mít na nose brýle zavěšeny dvoje (pozn. znáte určitě nejen z 3D kina). Pro nabíjení můžete použít USB nebo libovolnou bezdrátovou nabíječku. V obroučkách vyrobených z netoxického uhlíkového vlákna jsou implementována čidla pohybu, jež šetří energii a tím zaručují delší funkčnost.

Zdroj: 1 2 3

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning