samsung-predstavi-smartphony-galaxy-s21-v-jinem-terminu
Novinka Samsung představí smartphony Galaxy S21 v jiném termínu

Samsung představí smartphony Galaxy S21 v jiném termínu

Mirek Kočí

Mirek Kočí

23. 11. 2020 11:55

Nová řada smartphonů Galaxy S21 nebude představena už 14. ledna, ale o několik týdnů později. Web androidheadlines.com tvrdí, že Samsung očekávané novinky představí nakonec v tradičním termínu, tedy v průběhu února.

Reklama
Reklama

Tato informace dává smysl. Americký Qualcomm totiž stále ještě oficiálně nepředstavil supervýkonnou čipovou sadu Snapdragon 875, která se ve vybraných variantách Galaxy S21 zcela jistě objeví. Oficiální debut si pak neodbyl ani tovární korejský čipset Exynos 2100. Nástupců současných „es dvacítek“ se tak i z těchto důvodů dočkáme spíše v únoru, než v lednu.

V posledním týdnu se také objevila spekulace, že Samsung propojí rodiny Galaxy S a Galaxy Note a ve druhé polovině daného roku se bude soustředit primárně na skládací smartphony. Přinejmenším vrcholný Galaxy S21 Ultra by se tedy měl pyšnit podporou stylusu S Pen.

Samsung představí smartphony Galaxy S21 v jiném termínu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning