samsung-predstavil-recyklovany-a-zbytecny-smartphone-galaxy-s-ii-plus
Novinka Samsung představil recyklovaný a zbytečný smartphone Galaxy S II Plus

Samsung představil recyklovaný a zbytečný smartphone Galaxy S II Plus

Mirek Kočí

Mirek Kočí

14. 1. 2013 12:00 19

O vylepšeném Samsungu Galaxy S II se od února loňského roku, kdy se o něm poprvé začalo hovořit, popsaly stovky stohů virtuálního papíru. Spekulace jsou ale u konce, neboť faceliftovaný model Samsung oficiálně představil na veletrhu CES.

Reklama

Plusový model by měl uživatelům nabídnout 4,3palcový displej, k jehož výrobce posloužila technologie Super AMOLED Plus. Rozlišení je na dnešní dobu ale podprůměrné WVGA 480 × 800 pixelů.

Procesor s dvojicí fyzických jader nabídne základní frekvenci 1,2 GHz. Uživatelská paměť o velikosti 8 GB půjde rozšířit pomocí microSD karet. K dispozici je také 1 GB operační paměti (RAM).

Zadní kamera má i nadále rozlišení osm megapixelů (snímky mohou mít maximální velikost 3264 × 2448 px), přední pak dva megapixely. Co se týče akumulátoru, tak jeho kapacita zůstala stejná, to jest 1650 mAh, což je docela škoda.

Telefon bude dodáván do obchodů již s Androidem 4.1.2 Jelly Bean a některými funkcemi, které známe z Galaxy S III nebo Note II. Uživatelé jistě ocení vychytávky jako Direct Call, Smart Stay, Multi-window či S-Voice.

Kdy se se plusková verze populární „es-dvojky“ dostane na pulty obchodů zatím upřesněno nebylo. Neznámá je i doporučená koncová cena.

Samsung představil recyklovaný a zbytečný smartphone Galaxy S II Plus
i Zdroj: PCTuning.cz

Zdroj: Samsung

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama