samsung-zona-na-lipne-galaxy-note-7-virtualni-realita-na-kajaku-a-fitness-trenazer
Novinka Samsung zóna na Lipně: Galaxy Note 7, virtuální realita na kajaku a fitness trenažér

Samsung zóna na Lipně: Galaxy Note 7, virtuální realita na kajaku a fitness trenažér

Mirek Kočí

Mirek Kočí

15. 8. 2016 12:00 1

Během prvního týdne zavítalo do Samsung zóny na Lipně více než 16 000 návštěvníků. Největší úspěch sklidil phablet Galaxy Note 7 a aktivity spojené s virtuální realitou. Uvedla v tiskové zprávě firma.

Reklama

Olympijský park na Lipně žije sportem. Samsung, jako partner olympijských her, zde připravil nevšední podívanou a ve své fan zóně nabízí pestrý program. Největším lákadlem je pro návštěvníky nový Galaxy Note 7 a 4D VR kajak, který věrně simuluje jízdu v závodním kanále. Zájemce se posadí do pohyblivého kajaku, na oči dostane brýle na virtuální realitu Gear VR, a dále je jen na jeho schopnostech, jak peřeje zdolá. Další zajímavostí, která láká lidi aktivně se zapojit, je VR fitness trenažér Icaros, který testuje stabilitu a vytrvalost s využitím speciálně vyvinutého obsahu pro virtuální realitu.

„Olympijské hry jsou jedinečným svátkem sportu, a proto jsme chtěli pro návštěvníky naší zóny připravit něco opravdu speciálního. Proto jsou v Samsung zóně připraveny dva unikátní trenažéry, které člověka díky naším technologiím přenesou do virtuálního světa, kde si na vlastní kůži vyzkouší, jak se cítí samotní olympionici,“ říká Roman Šebek, ředitel divize mobilních zařízení společnosti Samsung Czech and Slovak.

Každý návštěvník, který si vyzkouší Galaxy Note7, virtuální kajak a trenažér Icaros si může na „vodní střelnici“ zasoutěžit o Galaxy S7. Celá expozice Samsung zóny je pak doplněna o produktovou část s novinkami, v čele s vlajkovou lodí Samsung Galaxy Note 7.

Zdroj: Samsung

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama