sharkoon-odhalil-nove-midi-tower-atx-pc-skrine-serie-vg6-w
PCTuning Novinka

Sharkoon odhalil nové midi-tower ATX PC skříně série VG6-W

Ondřej Štěpánek
Ondřej Štěpánek
1. 2. 2019 07:00 Sdílej:

Firma Sharkoon Technologies uvádí do prodeje svoji novou PC skříň VG6-W, kterou si připravila ve dvou provedeních.

Reklama
Reklama

Ty se liší prakticky pouze nasvícením ventilátorů a malých pásků pod vystouplým lemem na čelním panelu. Na výběr budou tři verze s jednobarevným podsvícením ventilátorů a jedna s RGB nasvícením označená jako VG6-W RGB. Konstrukčně se obě varianty nikterak neliší. Obě mají částečně prosklené čelo a boční panel. Skříň má být určena spíše uživatelům preferujícím vzduchové chlazení. Osazená je totiž už v žákladu trojicí 120mm ventilátorů. 

Do interiéru lze umístit základní desky ATX, ale samozřejmě také menších formátu micro-ATX a mini-ITX. Pro disky tradičnějšího 3,5palcového formátu jsou připraveny tři pozice a nechybí dokonce jedna 5,25" pozice pro optickou mechaniku. Další čtyři SSD či HDD 2,5palcového formátu lze umístit také na zadní část držáku základní desky. 

Prostor pro grafické karty je ve skříni omezený na solidních 375 mm a výška procesoru může dosahovat až na 165 mm. Nijak výrazně není limitovaný ani napájecí zdroj, jehož délka může být až 265 mm. Rozšiřující a grafické karty mají připravených standardních sedm pozic na zadním panelu.

U verze Sharkoon VG6-W budeme mít na výběr z červeného, modrého a zeleného podsvícení. Cenovka této varianty byla stanovena na 44,90 euro (1 160 Kč). VG6-W RGB s adresovatelným RGB podsvícením potom vyjde na 54,90 euro (1 400 Kč).

Zdroj: 1, 2

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning