silverstone-rl06-nova-atx-skrin-s-celoperforovanym-celem-a-velkym-oknem-bocnice
PCTuning Novinka

SilverStone RL06: nová ATX skříň s celoperforovaným čelem a velkým oknem bočnice

Ondřej Štěpánek
Ondřej Štěpánek
2. 1. 2017 16:45 Sdílej:

Firma SilverStone oživuje svoji nabídku počítačových skříní o nový model RL06, který potěší jednoduchým designem, jemuž dominuje velké okno do bočnice a perforovaný čelní panel. Za zmínku stojí také slušný prostor pro vnitřní komponenty a prvky chlazení. 

Reklama
Reklama

Do interiéru můžeme zvolit základní desky formátu ATX díky rozměrům 455 × 200 × 477 mm. Na ně potom třeba grafické karty až s délkou 348 mm a chladiče procesorů vysoké maximálně 158 mm. O chlazení se ve skříni může starat až 240mm radiátor na čele, popřípadě tři 120mm ventilátory. Další až 240mm radiátor lze instalovat pod vrchní panel. Součástí skříně je už v základu 120mm větrák na zádi skříně. 

Zakoupit lze také verzi Pro, která je již od základu vybavená trojicí předinstalovaných 120mm LED ventilátorů za čelní perforací. Pro napájecí zdroj a disky je vyhrazený prostor na dně skříně. Ten může mít délku až 200 mm. Pro disky je připraveno celkem pět pozic. Tři 3,5palcové a dvě 2,5palcové. Na instalaci optické mechaniky můžeme v tomto případě zapomenout. 

Mezi I/O prvky panelu umístěného na vrch skříně patří dvojice portů USB 3.0, dva porty USB 2.0 a audio jack pro sluchátka a mikrofon. Datum vydání zatím přesně neznáme, nicméně mělo by k němu dojít ještě tento měsíc. Standardní verze by měla přijít na 80 dolarů, což by mohlo odpovídat zhruba 2 500 Kč s DPH. Varianta Pro bude potom o něco dražší. Na výběr budeme mít černo-červenou variantu, nebo bílo-černé provedení.

Zdroj: techPowerUp

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning