skladaci-smartphone-motorola-razr-znovu-zlevnil
Novinka Skládací smartphone Motorola Razr znovu zlevnil

Skládací smartphone Motorola Razr znovu zlevnil

Mirek Kočí

Mirek Kočí

31. 8. 2020 14:45

Stylová skládačka Razr v žádném případě nepatří k nejprodávanějším smartphonům a tak příliš nepřekvapí informace, že Motorola telefon znovu zlevnila. Nově lze reinkarnovanou žiletku pořídit za 26 999 Kč. Původně přitom začínala na necelých 40 000 Kč.

Reklama
Reklama

Co se výbavy týče, tak Motorola Razr nabízí 6,2palcový pOLED displej s poměrem stran 21:9. Když jej však složíte, můžete využívat druhou 2,7palcovou obrazovku pro zobrazení notifikací a rychlou práci s některými funkcemi telefonu.

Základem telefonu je čipová sada Qualcomm Snapdragon 710 doplněná o 6 GB operační paměti. Dále je zde 16Mpx zadní fotoaparát, 128GB úložiště nebo 2 510mAh baterie.

Výrobce cenu snížil nejen kvůli neuspokojivým prodejům, ale nejspíše i z toho důvodu, že na 9. září chystá velkou tiskovou konferenci, na které by podle očekávání měl představit nástupce Razru.

Skládací smartphone Motorola Razr znovu zlevnil

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning