skvela-hra-world-of-tanks-blitz-slavi-pate-narozeniny
Novinka Skvělá hra World of Tanks Blitz slaví páté narozeniny

Skvělá hra World of Tanks Blitz slaví páté narozeniny

Mirek Kočí

Mirek Kočí

19. 6. 2019 19:00

World of Tanks Blitz je prvním mobilním titulem společnosti Wargaming a v těchto dnech oslavuje dva významné milníky. Hru si stáhlo více než 120 milionů lidí na celém světě. Druhým milníkem jsou krásné pětileté narozeniny. Od dnešního dne získají ve hře celou řadu výhod a sympatických dárků.

Reklama

Hra vyšla již před pěti lety na iOS, později World of Tanks Blitz expandoval na Android, MacOS, Steam a Windows 10. Díky tomuto rozšíření si hru stáhlo vice než 120 milionů uživatelů a každý den si ji na některém ze zmiňovaných zařízeních zapne více než jeden milion z nich.

Není to jen publikum, které rostlo, obsah hry se také podstatně zvýšil. Na startu, World of Tanks Blitz nabídl hráčům 90 historických vozidel ze 3 států. V soupisce hry je nyní více než 370 obrněných vozidel z 8 zemí. Speciální hybridní národ, který je pro Blitz jedinečný, pak přináší do hry zajímavou věc, mix historie, fantazie a sci-fi a představující stroje od Warhammer 40 000 a Valkyria Chronicles, doplněné o unikátní tanky vytvořené týmem Blitz a návrháři vozidel jako Gundam's Kunio Okawara a Peter Libra, hlavním návrhářem vozidel pro Mad Max: Fury Road.

Pro připomenutí jubilejních pátých narozenin Blitzu je od dnešního dne plánován týden herních slavností. Tankisté budou moci bojovat o 75 různých typů dárkových boxů, z nichž každý bude obsahovat různé odměny od všelijakých vylepšení, až po prémiová vozidla. Tři z těchto vozidel jsou zcela nová: jsou to high-tech (atomové!) Varianty tří ikonických tanků - T-34, Sherman Firefly a ELC bis.

Navíc, každý, kdo se přihlásí během slavnostního týdne, bude odměněn speciální dárkovým boxem, která obsahuje 5 dní Premium, německý Pz. III A a soubor vzácných vylepšení.Na vrcholu akce, ve zvláštní den, 26. června, dostane 5x více zkušeností za své první vítězství s každým tankem.

 Skvělá hra World of Tanks Blitz slaví páté narozeniny
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama