sluzba-netgear-armor-nabizi-ochranu-cele-domaci-bezdratove-site
Novinka Služba Netgear Armor nabízí ochranu celé domácí bezdrátové sítě

Služba Netgear Armor nabízí ochranu celé domácí bezdrátové sítě

Mirek Kočí

Mirek Kočí

9. 8. 2018 17:00

Netgear přichází na trh se službou Armor, která by měla zajistit komplexní zabezpečení domácí bezdrátové sítě a zařízení k ní připojených prostřednictvím vybraných routerů tohoto výrobce.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
16
Reklama

Nároky na zabezpečení domácí sítě se rok od roku razantně zvyšují. Jen v roce 2016 došlo ke 4 000 ransomwarových útoků denně, což je meziročně o 300 % více. Každý měsíc navíc vzniká až 1,4 milionů phishingových webových stránek, jež se vydávají za oficiální stránky nejrůznějších firem a institucí s cílem ukrást citlivá uživatelská data. S rostoucím počtem kybernetických útoků se však v domácnostech zvyšuje také počet mnohdy nedostatečně zabezpečených chytrých zařízení, s jejichž zapojením do sítě výrazně roste zranitelnost celé sítě.

Netgear proto ve spolupráci se společností Bitdefender přichází s bezpečnostním řešením Armor, které chrání domácí síť a zařízení v ní připojená před případnými kybernetickými útoky, jako jsou typicky viry, spamy, malware, spyware, spyboty, ransomware, phishing či botnety. Postará se tak nejen o bezpečné prohlížení webových stránek, ale zároveň ověří zranitelnost jednotlivých zařízení, ukončí podezřelé aktivity či zabrání hackerům v přístupu do sítě. Uživatel je o veškerých potenciálních hrozbách okamžitě informován prostřednictvím mobilní aplikace Nighthawk.

Služba Netgear Armor nabízí ochranu celé domácí bezdrátové sítě
i Zdroj: PCTuning.cz

Cena a dostupnost

Služba Armor je vázaná na vybrané routery značky Netgear; v současnosti je dostupná v nejnovější verzi firmwaru pro modely R6900P a R7000P. Seznam kompatibilních zařízení se bude postupně rozšiřovat o další typy. Uživatelé, kteří se přihlásí k odběru služby Armor, si mohou do svých zařízení s operačním systémem Windows, MacOS, iOS a Android instalovat také software Bitdefender Total Security, který jim poskytne další možnosti lokální ochrany včetně schopnosti vzdáleného vyhledání a vymazání zařízení z portálu Armor.

Prvních devadesát dnů využívání služby Armor je zdarma, po ukončení testovací verze činí roční poplatek za službu 69,9 eur (1 820 Kč s DPH).

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama