sony-xperia-z1-f-laka-na-velikost-a-vykonny-snapdragon-800
PCTuning Novinka

Sony Xperia Z1 f láká na velikost a výkonný Snapdragon 800

Mirek Kočí
Mirek Kočí
12. 10. 2013 09:00 Sdílej:

Novinka navazuje na úspěšný smartphone Xperia Z1, jen se trochu zmenšila. Nejviditelnější změnou oproti vlajkovému modelu je displej, který má úhlopříčku 4,3 palce a HD rozlišení. Telefonu jinak nechybí supervýkonný Snapdragon 800 ani velkorysé 2 GB RAM.

Reklama
Reklama

Sony představilo na domácím trhu zmenšenou variantu svého obřího top modelu, která je přímou konkurencí Samsungu Galaxy S4 mini a HTC One mini.

Výbava nové Xperie Z1 f je špičková. Výrobce vsadil na čtyřjádrový procesor od Qualcommu a 2 GB operační paměti. Zachován zůstal také výkonný fotomodul s 20,7MPx snímačem.

Přední stranu telefonu pokrývá displej s úhlopříčkou 4,3 palce a HD rozlišením, tedy 1280 × 720 pixelů. O napájení se stará akumulátor v kapacitě 2300 mAh. Smartphone je o 30 gramů lehčí než Xperia Z1, tlustý je 9,4 mm.

U japonského operátora NTT DoCoMo je Xperia Z1 f dostupná v bílém, černém, fialovém a žlutém provedení. Dostupnost v Evropě potvrzena nebyla.

Zdroj: AndroidAuthority

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning