soud-v-australii-zakazal-prodej-galaxy-tabu-10-1-od-samsungu
PCTuning Novinka

Soud v Austrálii zakázal prodej Galaxy Tabu 10.1 od Samsungu

mirek-koci
Mirek Kočí
13. 10. 2011 08:30 18 Sdílej:

Soud v Austrálii dočasně zakázal prodej tabletu Galaxy Tab 10.1 na tamním trhu. Soudní rozhodnutí je pro Samsung velkou ránou.

Reklama
Reklama

Apple dosáhl u soudu dalšího velkého vítězství, když zablokoval prodej tabletu Galaxy Tab 10.1 poté, co obvinil jihokorejskou společnost z kopírování svého iPadu. Informuje o tom agentura Reuters.

Nepřehlédněte: Samsung chce zakázat prodej iPhonu 5. Už připravuje žalobu

Rozhodnutí je platné do dalšího přelíčení, případně do doby, než se obě společnosti domluví. Samsung je rozhodnutím soudu zklamán, neboť doufal, že se mu otevře cesta k výhodným vánočním prodejům. Patentoprávní spory mezi Applem a Samsungem hoří naplno. U protinožců Apple Samsung obvinil z kopírování technologie dotykového displeje a soudkyně Annabelle Bennettová mu dala za pravdu.

Kompletní znění rozsudku bude zveřejněno během zítřka. Pro Samsung je to další velká rána, po Německu je jeho tablet zakázán i na rudém kontinentě.

Zdroj: Reuters Engadget

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning