spionske-bryle-spectacles-3-poridi-3d-fotky-a-videa
Novinka Špiónské brýle Spectacles 3 pořídí 3D fotky a videa

Špiónské brýle Spectacles 3 pořídí 3D fotky a videa

Mirek Kočí

Mirek Kočí

17. 8. 2019 13:00 1

Společnost Snapchat není jen vývojářem stejnojmenné populární aplikace. Již dříve totiž prodávala fotografické brýle Spectacles, a protože první a druhá generace u zákazníků nepropadla, dočkali jsme se v uplynulých dnech jejich nástupce. Mezi největší novinky patří dvě HD kamerky, které umožní fotit a natáčet videa ve 3D.

Reklama

Samotný design brýlí kombinuje kulaté a hranaté prvky. Nutno podotknout, že vzhled nevypadá vůbec nudně a v davu se se Spectacles 3 rozhodně odlišíte; je to zkrátka stylovka. Brýle do prodeje letos na podzim dorazí ve dvou barevných variantách Carbon a Mineral. Cena ovšem v žádném případě nepotěší. Snapchat si brýlí cení na 380 dolarů, tedy na zhruba 8 800 korun bez daně, což je opravdu hodně.

Jak už bylo naznačeno, Spectacles 3 zvládnout pořizovat fotografie v rozlišení 1 642 × 1 642 px, rozlišení videí pak činí 1 216 × 1 216 px. Pořízený záznam, který si můžete prohlédnout v aplikaci Snapchrat, případně v kartonové skládačce 3D Viewer, která připomíná Google Cardboard,  se ukládá do 4GB interní paměti, což je dostatek prostoru pro zhruba 100 videí nebo 1200 fotek. Na jedno nabití brýle pořídí až 70 videí či 200 fotografií. Alespoň to tvrdí výrobce.

Špiónské brýle Spectacles 3 pořídí 3D fotky a videa
i Zdroj: PCTuning.cz

Obsah do spárovaného telefonu přenesete přes Bluetooth nebo Wi-Fi, ani v nejnovější generace brýlí bohužel nezvládá automatickou synchronizaci – nadále tak vše zůstalo na uživateli. Dobíjení akumulátoru z nuly na sto trvá hodinu a čtvrt, a to bezdrátově přes pouzdro pro přenášení.

Introducing Spectacles 3. A new way to capture your world in 3D. #SnapchatSpectacles. https://t.co/k21x6aacZs pic.twitter.com/mQVT6mVNqX

— Spectacles (@Spectacles) August 13, 2019

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama