spolecnost-sony-varuje-dovozce-ps3
Novinka Společnost Sony varuje dovozce PS3

Společnost Sony varuje dovozce PS3

Zdeněk Šarman

Zdeněk Šarman

4. 12. 2006 00:00 30

Dovozci konzolí PlayStation 3 společnosti Sony byli varování před nelegálním dovozem.

Reklama

I když je právě teď na trhu pouze pár stovek tisíc kusů konzolí PlayStation 3, společnost Sony dala jasně najevo, že nebude tolerovat jejich dovoz ze zahraničí a podnikne právní kroky proti každému, kdo se o to pokusí.

Podle zveřejněných informací vydali právníci společnosti Sony varování dovozcům konzole PlayStation 3 týkající se možných právních sporů, kterým by museli čelit.

Společnost Sony varuje dovozce PS3
i Zdroj: PCTuning.cz

„Dovozci by měli vědět, že jakýkoliv zisk, který jim vznikne tyto vánoční svátky nedovoleným dovozem konzolí PlayStation 3 do Evropy, nebude mít dlouhého trvání,“ řekl Mitra Pahlabod ze společnosti Sony. Právním důvodem by zřejmě byl neoprávněný zásah do práv k ochranné známce.

Evropští zákazníci byly rozladěni, když společnost Sony oznámila odsunutí uvedení na evropský trh až na příští rok, které zdůvodnila problémy ve výrobě. Někteří začali dokonce novou konzoli bojkotovat. Nelegální dovoz by tak byl velmi lukrativní činností jak pro prodejce, tak pro kupující. Právě to vedlo společnost Sony k uveřejnění výše zmíněného prohlášení.

Zdroj: TG Daily

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama