stahnete-si-ve-sleve-prvni-dva-dily-warcraftu
Novinka Stáhněte si ve slevě první dva díly Warcraftu

Stáhněte si ve slevě první dva díly Warcraftu

Mirek Kočí

Mirek Kočí

31. 3. 2019 11:00 1

Pokud nemáte co hrát a zapomněli jste zkontrolovat nadílku na GOG, nic se neděje, udělali jsme to za vás. Zaujala nás hlavně sleva na legendární první a druhý díl Warcraftu. Obě hry bez DRM nyní můžete pořídit ve speciálním bundlu pouze za 340 korun.

Reklama
Reklama

Za tyto peníze získáte pilotní díl Warcraft: Orcs and Humans z roku 1994, u kterého byly provedeny úpravy, aby plynule běžel i na nejnovějších operačních systémech, a také pokračování Warcraft II: Battle.net Edition. To je dostupné ve dvou hratelných verzích: první přináší plně funkční Battle.net a starou dobrou známou hratelnost, druhá pak dostala několik oprav a především využívá novějších technologií, takže si ji zahrajete na nejnovějších strojích a displejích s vysokým rozlišením. A aby toho nebylo málo. Součástí druhého dílu jsou i dvě rozšíření (DLC) Tides of Darkness a Beyond the Dark Portal.

Pro stažení Warcraft I & II Bundle z obchodu GOG klikněte na tento odkaz.

Stáhněte si ve slevě první dva díly Warcraftu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning