Steam chystá slevové akce, první začne už velmi brzo
Novinka Steam chystá slevové akce, první začne už velmi brzo

Steam chystá slevové akce, první začne už velmi brzo

David Jiránek

David Jiránek

27. 10. 2021 14:00 1

Steam chystá do konce letošního roku tři slevové akce. Nakoupit můžete se slevou nejen řadu her, ale i dodatků a hlasovat v anketě Steam Awards.

Reklama
Reklama

Pokud si hodláte na vašem herním stroji pořádně zahrát, nebo jen plníte knihovnu než vám dorazí konzole Steam Deck, máme pro vás dobrou zprávu. Již brzy odstartují tradiční Steam slevy. První akce odstartuje ještě v říjnu a zaměří se na Halloweenskou tematiku. Do konce roku budou následovat další dvě slevové akce, které pro změnu přinesou také hlasování Steam Awards.

Steam chystá slevové akce, první začne už velmi brzo

Halloweenská slevová akce proběhne od 28. října do 1. listopadu a bude se zaměřovat mimo slev také na aktualizace obsahu her a eventy.

Podzimní akce odstartuje o pár týdnů později, konkrétně 24. listopadu a skončí 30. listopadu. Opět se zlevní stovky titulů. Navíc se dočkáme nominací na Steam Awards, tedy ocenění speciálních Steam her, které určitým způsobem vybočují. Jistě nebude nouze o zábavné a velmi originální kategorie, kam můžete nominovat i svůj oblíbený kousek.

Těsně před Vánoci, 22. prosince odstartuje pro letošek poslední slevová akce. Potrvá až do 5. ledna a mimo slev budeme moci hlasovat ve zmíněných Steam Awards.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning