steam-do-sveho-klienta-pridava-ukazatel-poctu-snimku-za-sekundu-fps
PCTuning Novinka

Steam do svého klienta přidává ukazatel počtu snímků za sekundu (FPS)

lucie-jirikova
Lucie Jiříková
5. 1. 2015 13:45 17 Sdílej:

Společnost Valve oznámila, že do beta verze Steam klienta přidala počítač snímků za sekundu (FPS), díky němuž budete mít přehled nad výkonem svého počítače bez toho, že byste museli stahovat a instalovat jiné k tomu určené programy.

Reklama
Reklama

Pakliže byste si chtěli usnadnit hledání zlaté střední cesty mezi výkonem vašeho počítače a grafickou kvalitou už teď a všechny své hry hrajete skrze Steam, postačí, abyste se přihlásili k účasti na Steam Client Beta, což provedete přímo skrze parního klienta. Stačí, abyste klikli na tlačítko „Nastavení“, dále přešli na položku „Účet“ a zde změnili položku „Účast na betaverzích“ z údaje „Žádné“ na údaj „Steam Beta Update“.

Jakmile budete mít Steam Client Beta stáhnutý a nainstalovaný, stačí opět otevřít položku „Nastavení“ (Settings), zde zvolit podsložku „Ve hře“ (In-Game) a následně zaškrtnou políčko „Ukázat ve hře počet snímků za sekundu (FPS)“ (Show in-game frames/sec - FPS).

Zdroj: GameSpot

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning