steelseries-aerox-3-ultralehka-derovana-mys-i-v-bezdratove-variante
Novinka SteelSeries Aerox 3: ultralehká děrovaná myš i v bezdrátové variantě

SteelSeries Aerox 3: ultralehká děrovaná myš i v bezdrátové variantě

Mirek Kočí

Mirek Kočí

30. 10. 2020 10:40

Společnost SteelSeries uvádí bezdrátový i drátový model myši Aerox 3. Obě novinky přináší odolné materiály a high-end technologie v kompaktním provedení.

Reklama
Reklama

Stejně jako nedávno uvedená myš Rival 3 Wireless disponuje Aerox 3 Wireless bezdrátovou technologií Quantum 2.0 s dvojí možností bezdrátového připojení přes 2,4GHz síť a USB přijímač nebo přes Bluetooth. Quantum 2.0 má poskytovat až 200 hodin výdrže v případě Bluetooth režimu připojení, resp. více než 80 hodin při připojení přes 2,4 GHz síť. Pokud dojde k vybití baterie, její nabití na více než 40 hodin výdrže trvá údajně jen 15 minut nebo ji lze používat s připojeným kabelem.

V myši je použit senzor TrueMove Air, který nabízí sledování pohybu jedna ku jedné, 18 000 CPI, 400 IPS a 40 G. Aerox 3 Wireless zaujme také hmotností jen 66 gramů a certifikací IP54, tedy voděodolností a prachuvzdorností. Dobré odolnosti by mělo být dosaženo také díky novému opletenému kabelu s nízkým odporem tření a PTFE kluznými plochami zajišťujícími lepší ovládání a plynulost.

SteelSeries Aerox 3 Wireless bude celosvětově k dispozici od 10. listopadu za 109,99 eur s DPH.

SteelSeries Aerox 3: ultralehká děrovaná myš i v bezdrátové variantě

Drátový model Aerox 3 sdílí většinu vlastností s bezdrátovou sestřičkou. Certifikace IP54 zajišťující odolnost vůči vodě a prachu, děrovaný design, opletený kabel, PTFE kluznice, třízónové RGB podsvícení a USB-C připojení.

Nicméně je zde pár zásadních rozdílů. Místo TrueMove Air je v drátové variantě senzor TrueMove Core prvně integrovaný v myši Rival 3. Vlastní SteelSeries optický senzor s 8 500 CPI, 300 IPS a 35 G vyvíjený taktéž se společností PixArt. Absencí bezdrátového modulu pak bylo dosaženo ještě nižší hmotnosti 57 gramů.

SteelSeries Aerox 3 bude k dostání také od 10. listopadu 2020 za cenu 69,99 eur s DPH.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning