SteelSeries představuje prémiová herní sluchátka Arctis Nova Pro
i Zdroj: SteelSeries
Novinka SteelSeries představuje prémiová herní sluchátka Arctis Nova Pro

SteelSeries představuje prémiová herní sluchátka Arctis Nova Pro

David Jiránek

David Jiránek

24. 5. 2022 17:00

Společnost SteelSeries představila nová sluchátka Arctis Nova Pro vytvořená po vzoru akustických místností. Nabídnou aktivní potlačení okolního hluku, druhou generaci mikrofonu ClearCast a DAC.

Reklama
Reklama

Headset SteelSeries Arctis Nova Pro dostal nové 40mm Hi-Fi měniče, podporu 360° Spatial Audia a zejména aktualizovaný software Sonar Audio. Hráči by si tak na speciálním ekvalizéru měli snadno nastavit například hlasitější kroky nepřátel.

Sluchátka budou dodávaná spolu s GameDAC druhé generace. Tato externí zvuková karta se zesilovačem obdržela certifikaci Hi-Res Audio a vylepšuje zvuky ze hry až o 78 % čistším signálem. Zároveň snižuje úroveň šumu a zkreslení. GameDAC Gen 2 také funguje jako centrum pro nastavení zvuku počítače nebo konzole. Stanice disponuje OLED displejem a pamětí, tudíž si preference uživatelů zapamatuje.

Bezdrátová verze sluchátek umožňuje připojení pomocí 2,4 Ghz sítě a Bluetooth. Poslouchat lze i dvě zařízení zároveň. Novinkou je aktivní potlačení hluku využívající čtyři mikrofony.

O napájení Wireless modelu se stará vyměnitelná baterie. V balení naleznete hned dvě a sluchátka vydrží až 44 hodin přehrávání hudby. Pomocí rychlého nabíjení získáte během 15 minut 3 hodiny výdrže.

Nový mikrofon ClearCast 2 má bidirekcionální charakteristiku a využívá umělou inteligenci k filtrování okolních ruchů.

Co se konstrukce týče, SteelSeries pozměnilo design a nově využívá systém ComfortMAX. Headset by se tak měl přizpůsobit prakticky každému. Konstrukce je vyrobená z oceli s PVD pokrytím, tedy velmi tenkou vrstvou materiálu ve vakuu.

Kompatibilita je zajištěna s PC a Playstationem. K dispozici bude i verze pro Xbox. Bluetooth připojení bude značně univerzálnější v případě bezdrátové varianty. Ceny jsou následující.

  • Arctis Nova Pro 279,99 euro
  • Arctis Nova Pro (Xbox) 279,99 euro
  • Arctis Nova Pro Wireless 379,99 euro
  • Arctis Nova Pro Wireless (Xbox) 379,99 euro
  • Arctis Nova Pro Wireless (PlayStation) 379,99 euro

Sluchátka SteelSeries Acrtis zakoupíte na CZC.cz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning