steelseries-rival-5-ma-nove-snimace-a-rgb-podsviceni
PCTuning Novinka

SteelSeries Rival 5 má nové snímače a RGB podsvícení

mirek-koci
Mirek Kočí
12. 5. 2021 11:28 Sdílej:

Společnost SteelSeries uvádí na trh herní myš Rival 5, která nabízí efektní desetizónové RGB podsvícení.

Reklama
Reklama

Herní myš SteelSeries Rival 5 má tvar pro ruce jakékoli velikosti a různé způsoby držení, a zároveň nabízí tlačítka po stranách pro rychlé reakce ve hrách.

K dispozici je celkem devět programovatelných tlačítek, plně přizpůsobitelných v nejdůležitější klávesové zkratky, z toho čtyři, resp. pět, umístěných na boku myši. Kromě tří klasických je zde také postranní podlouhlé dvoutlačítko využívající pro impuls stisknutí pohybu nahoru/dolů.

Stejně jako chameleon mohou hráči změnit barevné schéma myši, aby se měnilo na základě konkrétních her. Dříve nastavená schémata lze snadno synchronizovat s dalšími SteelSeries periferiemi, stejně jako je přimět reagovat na podněty ve hře. Výrobce se chlubí i snímačem TrueMove Air, který má dosahovat pixelové přesnosti v reálném čase.

Dle SteelSeries se prezentuje sledováním pohybu „jedna ku jedné“, 18 000 CPI, 400 IPS, zrychlením 40 G a schopností zamezit nechtěnému pohybu při nadzvednutí či náklonu myši. Použity jsou snímače nové generace Golden Micro, které se pyšní živostností 80 milionu kliknutí a certifikací IP54, tedy odolnosti vůči prachu a vodě. SteelSeries Rival 5 je jinak lehká myš, má hmotnost pouhých 85 gramů, a pro připojení využívá kvalitní opletený kabel.

V rámci platformy SteelSeries GG je dostupný celý arzenál aplikací, např. pro přizpůsobení 10zonového RGB podsvícení či GameSense pro synchronizaci s komunikační aplikací Discord, resp. upozornění na události ve hře a další.

SteelSeries Rival 5 se prodává za cenu 69,99 eur (1 780 Kč) včetně dopravy prostřednictvím webu SteelSeries.com.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning