SteelSeries Rival 710: téměř dokonalý myšák
Článek SteelSeries Rival 710: téměř dokonalý myšák

SteelSeries Rival 710: téměř dokonalý myšák

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

21. 11. 2018 03:00 12

Seznam kapitol

1. Úvod mezi hlodavce 2. Balení a parametry 3. Design, tlačítka, ergonomie 4. Senzor a software 5. Závěr

Zápasíte v online hrách? Potřebujete už nový a přesný instrument? Rival 710 může být ideální volba. Spokojen bude i leckterý náročný uživatel. Tahle myš je nacpaná špičkovou technikou a hromadou funkcí. Jelikož se mi zabydlela na stole, čapl jsem ji za hřbet a 14 dní jí honil po podložce, abych mohl podat informace přímo z pravé ruky.

Reklama
Reklama

Úvod mezi hlodavce

V myším průmyslu panuje už dlouho docela rivalita. Mezi desítkami výrobců a stovkami modelů si vybere každý, i kdyby měl místo ruky pirátský hák. Jen pár manufaktur se ale prosadí mezi elitu a nabízí špičkové pařanské nářadí. Takové, po kterém prahne i kdejaký profesionální tavič (ať už to znamená cokoli). Řada Steelseries Rival a obzvlášť model 700 je určena právě pro herní potyčky, soutěživá klání a turnajové řežby. Dobrá ergonomie, bezchybný senzor a extra doplňky jako OLED displej dělaly ze sedmistovky těžkou váhu v myším boxerském ringu.

Steelseries Rival 700
Steelseries Rival 700

A nyní se mi na stole povaluje model 710, její vylepšený a upgradovaný nástupce. Podědil všechny dobré vlastnosti a ještě je vylepšil. Rodová linie zůstala a je čistá jako obrázek z KKK magazínu. Hlavními vlastnostmi, kterými se Rival 710 liší od předchůdce, je vylepšený senzor TrueMove3 a tlačítka mají dvojnásobnou životnost, z 30 milionů kliknutí na 60 milionů. To je dost na to, aby pár milionů kliků zbylo i pro vnoučata. Jinak je nový model prakticky identický, máme tu 7 tlačítek, vyměnitelný senzor, OLED displej, vibrace, RGB podsvícení a odpojitelný kabel.

SteelSeries Rival 710: téměř dokonalý myšák

Ale proč měnit to, co funguje, že? Jak se říká, když to není rozbitý, tak to nespravuj.

SteelSeries Rival 710: téměř dokonalý myšák

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning