SteelSeries Rival 710: téměř dokonalý myšák
Článek SteelSeries Rival 710: téměř dokonalý myšák

SteelSeries Rival 710: téměř dokonalý myšák

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

21. 11. 2018 03:00 12

Seznam kapitol

1. Úvod mezi hlodavce 2. Balení a parametry 3. Design, tlačítka, ergonomie 4. Senzor a software 5. Závěr

Zápasíte v online hrách? Potřebujete už nový a přesný instrument? Rival 710 může být ideální volba. Spokojen bude i leckterý náročný uživatel. Tahle myš je nacpaná špičkovou technikou a hromadou funkcí. Jelikož se mi zabydlela na stole, čapl jsem ji za hřbet a 14 dní jí honil po podložce, abych mohl podat informace přímo z pravé ruky.

Reklama
Reklama

Závěr

Rival 710 je myš, kterou ocení hlavně profesionální digitální válečníci. Obyčejný uživatel všechny specifické vlastnosti a špičkové parametry nevyužije. Ne že by nemohl, ale pravděpodobně mu stejnou službu udělá i třikrát levnější myš. Tohle je vskutku nádobíčko pro ty, kterým s každým fragem narůstá výplata.

SteelSeries Rival 710: téměř dokonalý myšák

Když to celé shrnu, testovaný hyperdimenzionální hlodavec nabízí excelentní senzor, dobrou ergonomii, hromadu funkcí, vyměnitelný kabel, perfektní zpracování a pěkně tučnou cenovku. Co se mi nelíbilo, je hmotnost myši a potřeba podložky velké a kluzké jako navoskovaný parket v Národním divadle. Pak mě ještě otrávila faktická nedosažitelnost levého bočního tlačítka před displejem. Hmotnost a podložka se ale nedají prohlásit za nějaký zápor, u hmotnosti jde o zvyk a pařan profík určitě nepoužívá pěnovou podložku za kilo.

SteelSeries Rival 710: téměř dokonalý myšák

 
Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning