Streamer při hraní Apex Legends volal o pomoc, až se objevila policie
i Zdroj: PCTuning.cz
Novinka Streamer při hraní Apex Legends volal o pomoc, až se objevila policie

Streamer při hraní Apex Legends volal o pomoc, až se objevila policie

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

17. 2. 2022 16:45 1

Občas se něco takového přihodí, tu a tam na někoho skočí SWAT, jelikož je na sebe poštvou soupeři. Zde tomu pomohla náhoda.

Reklama

Tenhle případ je ale z těch veselejších. Vuzby, streamer na platformě Twitch, se v zápalu hry dovolával pomoci spoluhráčů a všech svatých. Někdo ale slyšel jeho křik a zburcoval policii, kteří si Vuzbyho vyřvávání taktéž poslechli. Dva uniformovaní šerifové se poté vydali situaci prověřit.

Nejdřív zkusili zaťukat na okno a poté překvapivě dveře. Otevřela jim hráčova přítelkyně a pustila pobavené zástupce zákona dovnitř. Vuzby mínil, že sice hulákal o pomoc, ale jen v rámci zápasu. Oficíři to vzali s nadhledem a popřáli hlasitému maníkovi hodně sledujících. To vše je zachyceno i na videu, kde je vidět, kterak byl Vuzby lehce vykulen.

V USA je tak trochu problém, kdy na sebe soupeři poštvou reálné ozbrojené komando, čemuž se říká „swatting“. Jednoduše nahlásí vymyšlený zločin, udají adresu protivníkova doupěte a už si mnou ruce a kroutí zlomyslností knír. Nedávno se to stalo například Twitch streamerce „Alliestrasza“.

zdroj: techspot

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama