strilecka-call-of-duty-black-ops-4-se-pripomina-gameplay-trailerem
PCTuning Novinka

Střílečka Call of Duty: Black Ops 4 se připomíná „gameplay“ trailerem

Martina Lipertová
Martina Lipertová
25. 9. 2018 13:00 1 Sdílej:

Call of Duty: Black Ops 4 bude pořádně peprné. Vypráví o cestování časem a poskytne nám souboje se zombie tygry v Římském koloseu (nebo v něčem takovém). Pokud vám to zní dobře, tak se jistě nemůžete dočkat 12. října, kdy hra vychází. Blížící se vydání tvůrci nyní připomněli také trailerem.

Reklama
Reklama

Trailer přináší některé výše zmiňované záběry ze hry, stejně jako informace o tom, že hra vedle velkolepé singleplayerové kampaně přinese multiplayer. A nemohl by to být aktuální titul, kdyby nepřišel také s Battle Royale módem.

Call of Duty: Black Ops 4 má za sebou beta verzi a ohlasy jsou veskrze pozitivní, jak na kooperativní kosení zombie, tak právě na kompetitivně zaměřený Batte Roayle. Redaktoři spousty deníků chválili dokonce i zasazení, takže pokud vám zombie-tygři přijdou zcela praštění, zkuste se od předsudků oprostit, třeba budete překvapeni. 

Více napoví zmiňovaný trailer:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning