studie-vista-prinese-nova-pracovni-mista
Novinka Studie: Vista přinese nová pracovní místa

Studie: Vista přinese nová pracovní místa

Stančík Martin

Stančík Martin

12. 12. 2006 00:00 9

Podle Microsoftem sponzorované studie Windows Vista v prvním roce vytvoří zisky ve výši 70 miliard dolarů a pomohou vytvořit 100 000 pracovních míst.

Reklama

Průzkum také udává, že rozšíření Visty bude rychlé ve všech sférách. Studii, která potvrzuje jiný průzkum ze září, že Vista vytvoří v Evropě 50 000 pracovních míst, autorizovala analytická společnost IDC. Operační systém již byl vydán pro některé firemní zákazníky a pro normální smrtelníky bude k dispozici 30. ledna.

Studie: Vista přinese nová pracovní místa
i Zdroj: PCTuning.cz

Microsoft předpokládá, že ve Spojených státech se do distribuce či služeb okolo Visty zapojí na 200 000 IT společností, takže každý dolar z příjmu z Visty pro IT průmysl vyprodukuje 18 dolarů. Tyto firmy příští rok budou také investovat okolo deseti miliard dolarů k přípravě na nový systém a IDC předpovídá, že každý investovaný dolar do Visty pro průmysl vygeneruje nazpět sedm dolarů.

"Je vzrušující pozorovat, kolik partneři vrazí do Windows Vista, protože tyto investice vytvoří možnosti pro lidi i firmy," řekl Brad Goldberg z Microsoftu.

Zdroj: Betanews

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama