stylova-sluchatka-urban-revolt-lace-pripominaji-tkanicky-do-usi-vase-mohou-byt-za-399-kc
Novinka Stylová sluchátka Urban Revolt Lace připomínají tkaničky do uší. Vaše mohou být za 399 Kč

Stylová sluchátka Urban Revolt Lace připomínají tkaničky do uší. Vaše mohou být za 399 Kč

Mirek Kočí

Mirek Kočí

14. 8. 2014 10:00 3

Značka Urban Revolt, specializující se na moderní produkty pro mladé, přichází s novými špuntovými sluchátky Lace. Jsou vyvedeny ve tvaru tkaniček od bot a kromě poslechu hudby poslouží i k telefonování.

Reklama

Urban Revolt Lace se od jiných špuntových sluchátek odlišují zejména svým jedinečným designem připomínající tkaničky od bot. Dodávají se ve třech barevných provedeních – šedém, žlutém a modro-červeném za použití vysoce kvalitního hliníku pro oba špunty, ovladač hlasitosti i koncovku. Stylové je přitom i balení sluchátek do „šneka“, které zabraňuje zamotávání kabelu.

Sluchátka míří zejména na cílovou skupinu uživatelů chytrých telefonů a tabletů. Obsahují proto ovladač s vestavěným mikrofonem a tlačítkem pro příjem hovorů. To zároveň slouží k ovládání poslechu hudby, kdy jedno zmáčknutí znamená Play/Pause, dvě a tři zmáčknutí pak následující a předchozí skladbu. „Tkaničky“ nabízí kvalitní zvuk s frekvenčním rozsahem 20 Hz – 20 kHz, impedancí 32 ohmů a citlivostí 100 dB, který je přenášen analogově přes klasický 3,5mm jack.

Stylová tkaničková sluchátka Urban Revolt Lace jsou v České republice k dostání za doporučenou cenu 399 Kč včetně DPH, na Slovensku pak za 14,99 euro. Součástí balení jsou měkké gumové vložky do uší ve třech velikostech.

Více informací naleznete na webu www.urbanrevolt.com/en

Stylová sluchátka Urban Revolt Lace připomínají tkaničky do uší. Vaše mohou být za 399 Kč
i Zdroj: PCTuning.cz

Zdroj: Urban Revolt

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama