t-mobile-kvuli-pandemii-koronaviru-prodluzuje-neomezena-data-pro-studenty
Novinka T-Mobile kvůli pandemii koronaviru prodlužuje neomezená data pro studenty

T-Mobile kvůli pandemii koronaviru prodlužuje neomezená data pro studenty

Mirek Kočí

Mirek Kočí

30. 11. 2020 17:56

Pandemická situace se pomalu zlepšuje, ale T-Mobile prodlužuje vybrané speciální nabídky. Uživatelé tarifů pro mladé Student, současné i starší generace (Můj Student, Student, Student DATA a S námi pro mladé), si až do 22. prosince nebudou muset dělat starosti se svou datovou spotřebou. Ne všichni žáci a studenti se zatím mohou vrátit do škol, a proto jim ani v prosinci nebude T-Mobile počítat data v jejich tarifu.

Reklama

Stejně tak mohou zákazníci i nadále využívat službu Sponzor. Ta umožňuje volání z předplacené karty Twist na účet volaného zákazníka. Například senioři tak již nemusí řešit výši kreditu a mohou být se svými nejbližšími kdykoliv ve spojení. Aktivaci Sponzora musí provést „sponzor“ sám, tedy zákazník s tarifem, a to v internetové samoobsluze nebo v aplikaci Můj T-Mobile.

Zároveň jsou k dispozici poslední SIM karty s mobilním internetem na tři měsíce zdarma, které T-Mobile nabídl pro distanční výuku žáků, kteří se nemohou účastnit online výuky a jejich rodiny jsou v tíživé finanční situaci. Zástupci základních škol mohou společnost T-Mobile kontaktovat na e-mailové adrese skoly@t-mobile.cz, která byla zřízena speciálně pro tuto příležitost.

T-Mobile kvůli pandemii koronaviru prodlužuje neomezená data pro studenty
i Zdroj: PCTuning.cz

Operátor každé škole, která o pomoc požádá, přidělí maximálně 20 SIM karet spolu s přístupem na speciální microsite a unikátním kódem. Rodiče dětí, kteří od své školy unikátní kód a nárok na neomezená data obdrží, na tomto místě najdou všechny potřebné informace a uskuteční jak objednávku, tak samotnou aktivaci SIM karty. O rozdělení neomezených dat mezi žáky rozhodnou ředitelé škol.

Operátor bude také dál poskytovat neomezená mobilní data pro všechny zaměstnance nemocničních zařízení a hygienických stanic, které jsou zákazníky T-Mobile, a to až do 22. prosince 2020.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama