t-mobile-zrychluje-svuj-pevny-internet
Novinka T-Mobile zrychluje svůj Pevný internet

T-Mobile zrychluje svůj Pevný internet

Mirek Kočí

Mirek Kočí

31. 1. 2018 16:45

T-Mobile od zítřejšího dne zrychlí svůj Pevný internet – ke stávajícím tarifům S, M a L přidá nový tarif XL s maximální rychlostí stahování až 250 Mbit/s. Ten bude dostupný ve variantě připojení přes VDSL.

Reklama

Tarif L poskytující maximální rychlost stahování 100 Mbit/s, který byl doposud k dispozici jen ve variantě připojení přes LTE, bude navíc od uvedeného data možné využívat také přes VDSL. Podrobnosti o nové nabídce Pevného internetu udává následující tabulka:

T-Mobile zrychluje svůj Pevný internet
i Zdroj: PCTuning.cz

Zákazníkům, kteří projeví o některý z tarifů této služby zájem, vždy operátor vybírá z obou variant tu vhodnější z hlediska dostupnosti v jejich lokalitě. Pokud jsou dostupné obě technologie, doporučí tu, která v daném místě poskytuje vyšší kvalitu připojení.

Loňský rok byl pro T-Mobile nejúspěšnějším rokem v prodeji Pevného internetu – počet jeho uživatelů se meziročně zvýšil o 31 %. Vylepšení nabídky tarifů je součástí strategie konvergence mobilních a fixních služeb, v jejímž rámci se magentový operátor zaměřuje mimo jiné právě na rozšiřování a vylepšování pevného připojení.

Zdroj: T-Mobile

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama