tip-na-vikend-zucastnete-se-rekordu-o-sestaveni-nejdelsiho-ceskeho-papiroveho-modelu
Novinka Tip na víkend: Zúčastněte se rekordu o sestavení nejdelšího českého papírového modelu

Tip na víkend: Zúčastněte se rekordu o sestavení nejdelšího českého papírového modelu

Ondřej Košťál

Ondřej Košťál

5. 2. 2015 20:00 3

HP nabízí veřejnosti možnost stát se spoluautorem českého rekordu ve vytvoření nejdelšího papírového auta. Stačí se o víkendu stavit v Centru Černý Most, slepit si svou část modelu a pak se svézt v opravdové limuzíně.

Reklama

Společnost HP poslední rok pořádá různé soutěže týkající se jejich inkoustových tiskáren, které jsou dle jejich slov velmi úsporné a vytisknou až 2× více stránek za stejnou cenu oproti předchozím tiskárnám bez technologie Ink Advantage. Řeč je o tiskárnách z řady HP Deskjet Ink Advantage. Nyní se s těmito tiskárnami a s pomocí ostatních pokusí vytvořit nejdelší českou limuzínu a zapsat ji do české knihy rekordů. Pokud nemáte na víkend program, můžete jít modelařit.

Tip na víkend: Zúčastněte se rekordu o sestavení nejdelšího českého papírového modelu
i Zdroj: PCTuning.cz

Bude se jednat o papírový model, kterému bude předcházet vytisknutí, vystřihnutí a následně slepení dohromady pomocí dalších a dalších středových dílů karoserie. Každý, kdo se zúčastní, se pak může svézt v limuzíně opravdové. Pokud na víkend chcete své ratolesti připravit, stačí vám lepidlo, nůžky, papír a na tiskárně si vytisknout model krátké limuzíny v černé nebo bílé barvě.

Celý víkend bude akci moderovat Tomáš Matuška známý třeba z pořadu Snídaně s Novou. Pokud se chcete s dětmi nebo celou rodinou zastavit a vytvořit český rekord, zastavte se během soboty 7. 2. mezi 9. a 21. hodinou nebo 8. 2. mezi 9. a 15. hodinou v Centru Černý Most. Vyhlášení a zapsání do české knihy rekordů proběhne mezi 15. a 18. hodinou. Tak co, dorazíte?

Zdroj: Zábava domů

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama