titan-v-objednan-teste-se-na-test-v-lednu
Novinka Titan V objednán, těšte se na test - v lednu

Titan V objednán, těšte se na test - v lednu

Z. Obermaier

Z. Obermaier

9. 12. 2017 09:10 52

Na tohle jsem čekal rok, kdy můj Titan XP nahradí něco, co stojí za to ... a je to tady!

Reklama
Titan V objednán, těšte se na test - v lednu
i Zdroj: PCTuning.cz

Tuhle kartu má Nvidia hotovou víc než půl roku, nevím co tak dlouho trvalo na jejím uvedení na trh. Viděli jsem jí už někdy na jaře, kdy její chladič vyfotil stážista z Thajska. Chladič sice tehdy nebyl zlatý, ale jinak je stejný. Už v listopadu jsem vám naznačil v článku (test MSI GTX 1080 Ti), že Nvidia brzy nový Titan uvede, před mainstreamem. Věděl jsem, že ponese HBM2 ale myslel jsem, že bude mít plných 16GB paměti. Nechtěl jsem to moc rozmazávat, jelikož nechci aby nás Nvidia opět v roce 2018 zařízla z recenzí, jako tomu bylo vloni kvůli tehdejšímu (nevinému) úniku ...

Nicméně, karta je tu a já jí už objednal. Jde o běžnou grafiku (u když jí Nvidia vydává kvůli možnosti jí předražit za AI kartu), na které se dají hrát bez problémů hry a podle dobře informovaného zdroje, má karta výkon až 30 procent nad Titan XP. Po přetaktování se dá dostat až téměř k 50-ti procentům nad Titan XP. Podpora pro hry v současných driverech je.

Titan V objednán, těšte se na test - v lednu
i Zdroj: PCTuning.cz

Na recenzi se těšte ale až v lednu, zaprvé za pár hodin odlétám na dovolenou, kde jsem až do ledna, a za druhé karta bude expedována až 30.12.2017. Tedy ke mě nedorazí dříve než po Novém roce, tipuji první týden ledna. To už na ní budu doma čekat, a hned se pustím do recenze. Tohle bude bomba, která tu dlouho nebyla. Konečně přichází 4K grafika ... po těch všech letech čekání. Pokud někdo bude mít víc štěstí s objednávkou, bude jistě test na nějakém webu dříve. První česka a jediná recenze bude ale až v lednu.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama