tohle-musite-videt-ukazka-doom-eternal-na-geforce-rtx-3080
Novinka Tohle musíte vidět! Ukázka DOOM Eternal na GeForce RTX 3080

Tohle musíte vidět! Ukázka DOOM Eternal na GeForce RTX 3080

Mirek Kočí

Mirek Kočí

3. 9. 2020 19:00 18

Na YouTube kanále společnosti Nvidia je k dispozici nové video zachycující záběry z DOOM Eternal hraný ve 4K na GeForce RTX 3080. Je v něm zobrazen počet snímků za sekundu a obsahuje také krátké porovnání proti GeForce RTX 2080 Ti. Tím však vyčet novinek kalifornského výrobce zdaleka nekončí.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
16
Reklama

Během uvedení GeForce RTX řady 30 byl také představen časově omezený balíček Watch Dogs: Legion a ročního předplatného služby GeForce NOW. Jeho start je naplánován s dostupností první z grafik nové generace na trhu, tedy 17. září. Při nákupu nové GeForce RTX řady 30 nebo PC sestavy u vybraných partnerů zákazníci obdrží digitální kopii PC verze Watch Dogs: Legion a roční předplatné Founders do služby GeForce NOW. Díky tomu bude možné hrát PC tituly se skvělou grafikou doma i na cestách napříč mnoha zařízeními.

Také tento týden jsou v rámci programu Game Ready na GeForce NOW představeny nové hry. Je jich celkem šest a mezi nejvýraznější patří právě uvedené strategie Crusader Kings III a Iron Harvest. První potěší milivníky žánru „grand strategy“, druhá je real-time strategie z alternativních 20. let minulého století. Pozornosti by neměl ujít také závodní simulátor WRC 9 FIA World Rally Championship a dostupný je také titul Into The Breach od Subset Games, který bude zdarma v rámci pravidelné akce na Epic Games Store.

Novinky na GeForce NOW:

  • Crusader Kings III
  • Iron Harvest 
  • WRC 9 FIA World Rally Championship 
  • Gunfire Reborn
  • The Settlers 7: History Edition (Uplay)
  • Guild Wars: Game of the Year

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama